Drzwi Otwarte w “Twojej Szkole” Drzwi Otwarte w “Twojej Szkole”

Drzwi Otwarte w “Twojej Szkole”

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 16 marca 2024 w godz.10.00-14.00. W tym dniu obchodzić będziemy również Dzień Języków Obcych. Hasło tegorocznych obchodów brzmi “Ciekawostki ze świata”.

Szczegółowy program wygląda następująco:

• w godz. 10.00-11.00- prezentacje klas IV i V w sali kominkowej na 1.piętrze
  •  około godz.11.15- występy artystyczne w językach obcych w sali konferencyjnej na 2.piętrze
  •  około godz.12.00- prezentacje multimedialne klas VIa, VIb, VII i VIII w sali konferencyjnej na 2.piętrze

W godz.10.30-11.30 zaprezentowane zostaną w sali kosmicznej ciekawe doświadczenia biologiczno-fizyczne.

Przez cały dzień czynna będzie także Kawiarenka w sali klasy IV na 1.piętrze, a w niej pyszne przekąski i napoje.

W świetlicy odbędą się natomiast wiosenne warsztaty rękodzielnicze, będą też gry, układanki i pokaz doświadczeń koła przyrodniczego.

Nastąpi także rozstrzygnięcie szkolnego konkursu “Pacynka ze świata bajki i baśni”.

Urszula Lech