1,5% dla Stowarzyszenia Oświatowego „Twoja Szkoła” 1,5% dla Stowarzyszenia Oświatowego „Twoja Szkoła”

1,5% dla Stowarzyszenia Oświatowego „Twoja Szkoła”

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Sympatycy Szkoły,

Tradycyjnie, jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie naszemu Stowarzyszeniu kwoty 1,5% Państwa podatku dochodowego za 2022 r. Dzięki Państwa wsparciu i funduszom z 1,5% podatku możemy wspólnie sprawić, że nauka w naszej Szkole staje się ciekawsza, a otoczenie bardziej przyjazne dla Naszych dzieci.
Jednocześnie serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie.
Dzięki środkom przekazanym naszej Szkole w poprzednich latach mogliśmy wesprzeć szereg działań i inicjatyw edukacyjnych, w tym m.in. zajęcia na basenie, szkolenia doskonalące dla nauczycieli, czy ideę Budżetu Uczniowskiego. Zrealizowaliśmy inicjatywy uczniów, które wzbogaciły m.in. świetlicę szkolną (w materiały do prac rękodzielniczych, plastycznych, gry towarzyskie).
Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć nasze Stowarzyszenie, prosimy o wskazanie naszych danych w rozliczeniu rocznym podatku: Stowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" - nr KRS 0000253998.
Dziękujemy!