1% z podatku na Twoją Szkołę 1% z podatku na Twoją Szkołę

1% z podatku na Twoją Szkołę

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Sympatycy Szkoły!

Tradycyjnie, jak co roku roku zwracamy się z prośbą o przekazanie naszemu Stowarzyszeniu kwoty 1% Państwa podatku dochodowego za 2021 r.

Dzięki Państwa wsparciu i funduszom z 1% podatku możemy wspólnie sprawić, że nauka w naszej Szkole staje się ciekawsza, a otoczenie bardziej przyjazne dla Naszych dzieci.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie.
Dzięki środkom przekazanym naszej Szkole w poprzednich latach mogliśmy wesprzeć szereg działań i inicjatyw edukacyjnych, w tym m.in. zajęcia na basenie, szkolenia doskonalące dla nauczycieli, projekty Budżetu Uczniowskiego, doposażające świetlicę oraz pracowanie szkolne.

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć nasze Stowarzyszenie, prosimy o wskazanie naszych danych w rozliczeniu rocznym podatku:

Stowarzyszenie Oświatowe "Twoja Szkoła" - nr KRS 0000253998

Dziękujemy!