SUKCESY - monte

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

SUKCESY

O szkole
MIĘDZYNARODOWY EGZAMIN Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO FIT IN DEUTSCH 1
Z wielką radością informuję, że uczniowie: Lena Kroc, Paula Nowakowska, Julia Woźniak i Mikołaj Dzikowski
zdali międzynarodowy egzamin z języka niemieckiego Fit in Deutsch 1,
zorganizowany przez Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego w Łodzi.                          
Paula, Julia oraz Lena zdały egzamin na najwyższym poziomie „sehr gut” (bardzo dobry),
zaś Mikołaj na poziomie „gut” (dobry).
Gratuluję serdecznie!!!
                                 Urszula Lech
KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO "SPRACHDOKTOR 2019"

OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS KRASOMÓWCZY IX EDYCJA
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że uczeń 7 klasy –
 Paweł Szlachciński
został wyróżniony w Konkursie Krasomówczym organizowanym przez 
Szkołę Podstawową nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi.  Uczestnicy tegorocznej edycji mieli za zadanie wygłoszenie przed publicznością przemówienia  na temat: 
„Cudze chwalicie, swojego nie znacie…. Mój głos w sprawie współczesnego patriotyzmu”, brali też udział w quizie znajomości poprawnej polszczyzny i debacie oxfordzkiej. 
Gratulacje i wyrazy uznania za elokwencję oraz umiejętność opanowania tremy.
                                                                                  Magdalena Piwońska  
WYNIKI Z OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISYCZNEGO
Lena Piestrzeniewicz – kl. 2 
(100% - 1. m-ce w woj. łódzkim, 1. m-ce w Polsce)
Hubert Mydłowski – kl. 2 (87,5%)
Weronika Sadowska – kl. 2 (85,8%)
Apolonia Kosińska – kl. 3 (82,5%)
Zuzanna Drygalska – kl. 8 (82,5%)
Paweł Szlachciński – kl. 7 (81,3%)
Karolina Bartosik – kl. 2 (80%)
Witold Matuszczak – kl. 3 (80%)
Antoni Sitkowski – kl. 3 (80%)
Hanna Szlachcińska – kl. 3 (78,3%)
Ryszard Kasperek – kl. 2 (76,7%)
Kacper Krawczyk – kl. 7 (76,3%)
 
 Gratulacje!
Wyniki wszystkich uczestników są u pani Pameli Wyględowskiej.

  Antoni Sitkowski – kl. 2 (91, 7% - 1. m-ce w woj. łódzkim, 5. m-ce w Polsce)
Michał Danielewicz – kl. 7 (83,5%) (87,5%; 12. m-ce w woj. łódzkim)
                       Jakub Noweta– kl.4 (86%; 7. m-ce w woj. łódzkim)               
Paweł Szlachciński – kl. 6 (86%; 10. m-ce w woj. łódzkim)
Roksana Ciążela – kl. 3 (78%)(85%; 5. m-ce w woj. łódzkim)                           
 Apolonia Kosińska  - kl. 2 (84%; 2. m-ce w woj. łódzkim)

Wiktoria Mydłowska – kl. 4 (84%)                            Mikołaj Jaromirski – kl. (83%)                             Jędrzej Krawczyk (82,9%)   
Antoni Truszko – kl. 4 (81,5%)                                                 Artur Jura – kl. 5 (79%)                              Zofia Niesiołowska – kl. 3 (78,4%)               
Julia Woźniak – kl. 7 (78,3%)                                      Michał Szczawiński – kl. 7 (77,8%)                         Nadia Kaźmirska – kl. 3 (77,3%)                
 Zuzanna Krzanowska – kl. 5 (76,5%)                         Zuzanna Drygalska – kl. 7 (76,4%)                              Pola Jabłońska – kl. 4 (76 %)                    
 Alicja Gałązka – kl. 4 (75,5%)     Szymon Nowak – kl. 3 (75%          Antonina Ośródka – kl. 4 (75%)       Feliks Wojewoda – kl. 2 (75%)
Gratulacje!
Wyniki wszystkich uczestników są u pani Magdaleny Piwońskiej.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego