- monte

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Platformy edukacyjneSAS oferuje uczniom i nauczycielom szkół średnich bezpłatny dostęp do amerykańskiej platformy edukacyjnej zawierającej multimedialne i interaktywne materiały dydaktyczne z takich przedmiotów, jak: język angielski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, historia oraz język hiszpański. Platforma SAS Curriculum Pathways może być wykorzystywana podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, w procesie kształcenia indywidualnego lub do nauki własnej w domu. Posługując się różnorodnymi technikami nauczania, pozwala realizować zadania edukacyjne w sposób interesujący i atrakcyjny dla uczniów, zwiększając ich zaangażowanie. Nie tylko przekazuje wiedzę teoretyczną, ale uczy korzystania z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, rozwija umiejętność praktycznego wykorzystania nabytej wiedzy, zachęca do samodzielnego formułowania wniosków oraz doskonali kompetencje językowe.
Każdy nauczyciel z Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" może sobie założyć konto użytkownika,  wypełniając formularz rejestracyjny korzystając z linku dedykowanego szkole, który znajduje się tu:
.  Uwaga praktyczna: lepiej unikać polskich znaków diakrytycznych. Po wypełnieniu formularza otrzymuje się wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym, a później kolejną wiadomość potwierdzającą uzyskanie dostępu do zasobów SAS Curriculum Pathways.
Wszyscy uczniowie Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" mogą się logować do SAS Curriculum Pathways używając następującej, niewymagającej podawania hasła nazwy użytkownika:
drawing99done
Jednak byłoby lepiej, gdyby założyli sobie indywidualne konta. Proszę pamiętać, że mają Państwo możliwość dzielenia się „uczniowską nazwą użytkownika” nie tylko z uczniami, ale też z ich rodzinami.
Link do platformy, to:                              www.sascurriculumpathways.com
Listę wszystkich zasobów SAS Curriculum Pathways znajdziemy tu:
. Są one podzielone na następujące obszary: język angielski, matematyka, science (czyli fizyka, chemia i biologia), social studies (czyli historia, geografia i wstęp do przedsiębiorczości) oraz język hiszpański. Należy pamiętać, że platforma jest dedykowana amerykańskim, a nie polskim użytkownikom i cała jest po angielsku. 
A to link do aplikacji mobilnych SAS Curriculum Pathways – mogą się przydać w Szkole Podstawowej:
QL , to skrót od Quick Launch, czyli pole do wyszukiwania lekcji „po numerach”, które znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, obok pola „Log In”. MS = Middle School. HS = High School.
 

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego