- monte

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Organizacja szkoły
RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM SO "TWOJA SZKOŁA"
                                                                 Dyrektor szkoły:  IWONA DANA
Wicedyrektor szkoły: MAGDALENA PIWOŃSKA

L.p.

Nawisko i imię

Przedmiot

Klasy SP

Klasy

gim

Wych.

Zajęcia dodatkowe

1.

Czerwińska Renata

Wychowanie fizyczne,
wychowanie do życia w rodzinie




SKS w klasach 0 - 3, 

gimnastyka korekcyjna

2.

Dana Iwona

Matematyka




Konsultacje z matematyki w gimnazjum i SP, przygotowanie do egzaminu

3.

Fudali Ineza

Świetlica. Biblioteka




Koło jęz. rosyjskiego, rękodzieło artstyczne

4.

Górniak Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna,
język włoski




Koło jęz. włoskiego, koło matematyczne

5.

Grońska Iwona

Język angielski




Koło FCE

6.

Jaszczyk Milena

Język angielski




Koło teatralne w jęz. angielskim

konsultacje z jęz. ang. w kl. 5, 6 i gimnazjum

7.

Klimek Justyna

Muzyka



Koło muzyczne: flet, gitara, bębny, chór

8.

Kanafa-Mytych Dorota

Edukacja wczesnoszkolna




Koło teatralne

9. Kosiacki Tomasz Fizyka


Koło szachowe, koło matematyczne w SP

10.

Krzywańska Małgorzata

Religia, technika




Koło Caritas

11.

Lech Urszula

Język niemiecki




Koło jęz. niemieckiego

12.

Madaj Monika

Matematyka




Koło matematyczne, Scratch

13. Karpiński Wiktor Wychowanie fizyczne
 
-

14.

Pawlak Joanna

Język francuski, język hiszpański




Koło jęz. hiszpańskiego

15.

Piwońska Nagdalena

Język polski




Konsultacje z j. polskiego, 

przygotowanie do konkursów

16.

Pskit Małgorzata

Wychowanie fizyczne




SKS w SP

17 Kate Sims Konwersacja w języku angielskim


-

18.

Rzadkowolska Maria

Informatyka, zajęcia komputerowe




Koło informatyczne, Scratch

19.

Sass Tamara

Plastyka, etyka, zajęcia artystyczne




Koło plastyczne

20.

Śmietana Ilona

Język hiszpański



-

21
Stępień Natalia
Edukacja wczesnoszkolna



Koło plastyczne w kl. 0-3

22.

Tyralski Zdzisław

Ciekawa fizyka

5, 6




23.

Werner Barbara

Przyroda, biologia, geografia




Koło przyrodnicze w SP

24.  Widyńska Pamela
Edukacja wczesnoszkolna



Zumba

25.

Wincek Emilia

Chemia




-

26.

Zielińska Elżbieta

Język polski





27.

Ziomek Wojciech

Historia,  WOS





 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego